KISACA BİZ

Erzurum Tutku Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) ;

Profesyonel İşgüvenliği Uzmanlarının, iş yeri hekimlerinin, diğer sağlık personellerinin, eğitimci ve danışmanların bir araya gelmesiyle oluştu. Farklı alanlardaki uzmanlıkları aynı potada birleştirerek reel bir sinerji meydana getirmiştir.

Dinamizmi ve değişimi içinde barındıran, hizmetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren, İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini vermek üzere, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilen merkezdir.

Amacımız ;

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini profesyonel bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmektir. Birlikteliğimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkelerimiz; “İnsana saygı, dürüstlük ve sırdaşlıktır.” “Sizin için, Sizinle beraber…” ilkesi ile çalışarak, müşterilerimizle birlikteliğimizden elde ettiğimiz tecrübeyi yine müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Hedeflerimiz ;

Gücünü takım çalışması ve müşterilerinden alarak verdiği hizmetlerde, yeni değerler üreten, bu değerlerle bilinen bir kuruluş olmak ve İş Sağlığı ve Güvenliğini bir kültür olarak çalıştığımız firmalara yerleştirmektir.